چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ با وجود رشد سریع تکنولوژی، باز هم جایگاه خود را نزد مخاطبین حفظ کرده است.  از انواع صحافی در چاپ کاتالوگ می توان به مفتول، لوپ، چسب گرم، جلد سخت و غیره اشاره کرد. چاپ بروشور و کاتالوگ در ابعاد مختلف وابسته به سفارش در قطعه های معمول (A3 ،A4 ،A5، خشتی، وزیری، بیاضی، رحلی، B4 ،B5) و همینطور ابعاد سفارشی دیگر خدمت شما عزیزان ارائه می گردد. از خدمات گروه تبلیغاتی چاپ گندم می توان به چاپ کاتالوگ فوری، چاپ کاتالوگ ارزان و چاپ کاتالوگ با کیفیت اشاره نمود.

در مجموعه تبلیغاتی چاپ گندم، کلیه کاغذها  کره ای و  درجه ی یک می باشند و همینطور مرکبهای آلمانی و چسب های صحافی از برند های مشهور اروپایی هستند. یکی از مهمترین موارد در چاپ، گرماژ کاغذ های کاتالوگ می باشد که از 12 صفحه به بالا مرسوم است که اختلاف جلد رفتن بین (100تا 200) گرم است. از گرماژ های رایج در چا پ کاتالوگ (150 گرم، 300 گرم) و (125 گرم، 250 گرم) می باشد. در چاپ به طور معمول کارهایی که از 40 صفحه به بالا است مناسب صحافی چسب گرم می باشد. صحافی لوپ پیشنهاد این مجموعه برای شرکتهایی می باشد که به طور معمول با شرکتها و مجموعه های دولتی همکاری می کنند. این پیشنهاد به علت قابلیت بایگانی در زونکن می باشد.

در چاپ ، کاغذ گلاسه معمول تر و مرسوم تر می باشد اما کاغذ تحریر هم برای برخی از کسب وکارهای دیگر متداول است، همچنین از لحاظ تعداد رنگ بکار رفته ، کار تک رنگ ، دو رنگ ، چهار رنگ و پنج رنگ رایج می باشد. در زمینه ی چاپ بروشور و کاتالوگ در اصطلاح چاپ کاری ای که عکس داشته باشد یک رنگ محسوب می شود و رنگهای متالیز هر کار را رنگ پنجم می گویند.

چاپ گندم با تیمی مجرب و حرفه ای تمامی سفارشات چاپی شما را با کیفیتی در خور برند تجاریتان به چاپ خواهد رساند. از انواع چاپ می توان به چاپ دیجیتال یا چاپ افست نیز اشاره کرد. در چـاپ کاتـالوگ افست نیز باید به مات یا براق بودن کاغذ بر اساس سایز های موجود و نوع کاغذ مصرفی، انتخاب گرماژ توجه نمود. وضوح تصویر دی پی آی 300 در طراحی می تواند در چاپ کیفیت چشمگیری ایجاد می کند. مینیمم تعداد صفحات در چـاپ کـاتالوگ 8 صفحه می باشد. یکی از عوامل مهم در کارایی و موثر بودن جذب مخاطب با کاتالوگ، زمان و نحوه ی توزیع آن است که می بایست مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

چنانچه خواستار چاپ فوری در زمان بسیار محدودی هستید، چاپ دیجیتال بهترین روش برای مرتفع ساختن این لزوم می باشد. در این نوع چاپ کـاتالوگ فوری که با دستگاه چاپ مخصوص به خود انجام می شود، رنگ ها بر روی صفحه ی مورد نظر پاشیده می شوند .خیلی از مشتریان گرامی که چاپ کاتالوگ و بروشور خود را در مجموعه چاپ گندم به چاپ رسانده اند، طراحی کاتالوگ را  نیز به دستان پرتوان کادر خلاق آن سپرده اند .

اهمیت این موضوع که کاتالوگ دفترچه ای شما و طراحی آن به یک جا سفارش داده شود، بسیار قابل توجه است. چرا که طراحانی که از چاپ سر رشته ای نداشته باشند، نمی توانند آن گونه ای که باید تصویری که از طرح مورد نظر خود را دارند به واقعیت تبدیل کنند. در نظر بگیرید برای چاپ بروشور سه لت خود ، طراحی خاصی را در نظر گرفتید ولی در نتیجه چاپی، چاپ با رنگی متفاوت مشاهده می کنید. این امر به این علت است که قابلیت ها و ریزه کاری هایی که در صنعت چاپ وجود دارند شامل چارچوبی می شوند که خیلی اوقات خلاقیت هایی که در طراحی صورت می گیرد، خارج از این چارچوب قرار می گیرند.

در نتیجه پیشنهاد می شود طراحی کاتالوگ و بروشور خود را به دست طراحانی بسپارید که با صنعت چاپ آشنایی کامل دارند.

قیمت چاپ کاتالوگ

قیمت چاپ کاتالوگ A3 ،  A4 ، A5 از انواع ابعاد متفاوت است که در چاپ مورد نظرتان ارائه می شود. چاپ افست و چاپ دیجیتال دو روش چاپ رایجی است که مورد استفاده قرار می گیرد. هزینه چـاپ کاتالوگ A3 و تعرفه چاپ کاتالوگ A5 از جمله مواردی است که بسیار مورد پرسش قرار می گیرد و می بایست این قیمت گذاری توسط کارشناسی خبره با توجه به سفارش مد نظرتان ، به طور اختصاصی انجام گیرد. از این رو قیمت چاپ کاتـالوگ A3 ، قیمت چاپ کاتالوگ A4 و قیمت چـاپ کاتالوگ A5 در نظر مشتریان گرامی مورد جستجو قرار می گیرد که می توانید با کارشناسان مربوطه این مجموعه تماس حاصل فرمایید. یکی از اساسی ترین مسائلی که در چاپ باید در نظر گرفته شود، تیراژ ،کیفیت ، زمان و هزینه ای است که شما بر حسب نیازتان تعیین می کنید.

تعرفه و قیمت چاپ کاتالوگ :

قابل ذکر است که در چاپ افست به دلیل تنظیم ها و برنامه ریزی هایی که وجود دارد، بسیار زمان برتر از چاپ دیجیتال است. چـاپ کـاتالوگ در سه نوع تک رنگ، دو رنگ و چهار رنگ ارائه می شود که با توجه به نمونه هایی که نشانتان داده خواهد شد و مشاوره هایی که در خصوص طرح دلخواهتان انجام خواهد گرفت، اینکه چه نوعی برای کارتان مناسب تر خواهد بود، یشنهاداتی از سوی کارشناسان این مجموعه چاپ گندم خدمت حضورتان ارائه می شود.اگر چاپ فوری مورد نیازتان است تنها راهی که برایتان وجود دارد چاپ به روش دیجیتال است که چاپ شما را با زمانی بسیار کوتاه حتی یک روزه به انجام می رساند. چنانچه هزینه برای شما در اولویت است بهتر است برای چاپ خود از  روش افست بهره بگیرید زیرا که چاپ افست کیفیت بالاتری نسبت به چاپ دیجیتال دارد.

چاپ کاتالوگ دیجیتال

چـاپ کاتالـوگ دیجیتال یکی از مدرن ترین شیوه های چاپ کاتالوگ می باشد. چاپ دیجیتال به انتقال طرحی که به طور نرم افزاری در کامپیوتر طراحی شده و بدون استفاده از پلیت یا حامل تصویر، بوسیله ی پرینتر بر روی کاغذ چاپ می شود، چاپ دیجیتال می گویند. چاپ دیجیتال ازین جهت که پلیت حذف می شود و بطور مستقیم طرح از روی کامپیوتر بر روی کاغذ چاپ می گردد،موجب می شود که چاپ با سرعت بیشتری انجام گیرد. از سوی دیگر به دلیل امکان کالیبراسیون دستگاه، چـاپ کاتالوگ دیجیتال در تیراژ محدود حتی یک نسخه و با هزینه پایین هم قابل انجام است.به نوعی می توان گفت چاپ دیجیتال برای چاپ فوری و تعداد کمتر از چهارصد عدد کاربرد بهتری دارد. با توجه به اینکه چاپ دیجیتال در تیراژ محدودی چاپ می شود می توان هر نسخه از محصول چاپی شما را متفاوت با نسخه قبلی چاپ کرد. اگر چـاپ کـاتالوگ مد نظر شما مورد نیاز تیراژ پایین و محدودی می باشد، چـاپ کاتالوگ دیجیتال می تواند بهترین گزینه باشد و علاوه بر کارا بودن هزینه ی نهایی آن برای تیراژ محدود، مقرون به صرفه خواهد بود. اگر دوستدار محیط زیست هستید باید بگویم حلال های چــاپ کاتالوگ دیجیتال به محیط زیست آسیب کمتری نسبت به شیوه های دیگر چاپ می رساند. همچنین در چاپ دیجیتال  نسبت به چاپ های دیگر در سایر صنایع آسیب کمتری به کاربران دستگاه می رسد. مجموعه چاپ گندم با پیشینه ای نیکو در این عرصه، با همراهی کادر متخصص خود تمامی سفارشات را در زمینه ی چـاپ کاتالوگ دیجیتال با کیفیتی ویژه خدمت حضورتان ارائه می کند.برای آگاهی از قیمت چـاپ کاتالوگ  با کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید.