چاپ پوستر

مجموعه چاپ گندم ، چاپ لیبل را با کیفیتی رقابتی و اختصاصی ارائه می دهد. از انواع شیوه هایی که برای چاپ مورد استفاده قرار می گیرد، چاپ افست و چاپ دیجیتال است. چاپ  افست به گونه ای است که انتقال اطلاعات در ان به صورت کاملا غیر مستقیم انجام می گیرد به همین خاطر به این روش، چاپ افست یا چاپ غیر مستقیم می گویند.

چاپ لیبل شما اگر به صورت چاپ افست انجام گیرد، نخست آنچه را که باید چاپ شود بر روی صفحه ای فلزی به نام زینک انتقال می دهند، سپس این صفحه ی فلزی را با موادی شیمیایی به گونه ای حساس می کنند که مرکب چاپ، فقط نوشته ها و تصاویر آن را به خود می گیرد. یکی دیگر از روش هایی که فرآیند چاپ را با سرعت بالایی انجام می دهد، چاپ دیجیتال است.

با توجه به این امر که چاپ لیبل عموما در تیراژ های پایینی انجام می گیرد. چاپ دیجیتال پیشنهاد مناسبی است که با صرفه جویی در زمان و با هزینه ای متناسب، چاپ لیبل مورد نظر شما را با کیفیتی مطلوب و رضایت بخش ارائه می دهد. دستگاه های دیجیتالی که معمولا برای چاپ مورد استفاده قرار می گیرند، انواع رنگ ها مخصوصا رنگ های نقره ای و طلایی را به خوبی به چاپ می رسانند.

چاپ لیبل شیشه ای

چاپ لیبل شیشه ای تنها تفاوتی که با لیبل های کاغذی دارد در مرحله تزریق رزین است. در چاپ لیبل شیشه ای یا شفاف بعد از آن که طرح لیبل مورد نظر شما توسط دستگاه لیبل پرینتر بر روی کاغذ انتخاب شده لیبل چاپ شد و برش زده شد، یک ماده ای به نام رزین بر روی هر لیبل تزریق می شود. لیبل شیشه ای یا ژله ای در میان تولید کنندگان محبوبیت فراوانی کسب کرده است، این امر به این خاطر است که لیبل ژله ای یا شیشه ای ضد آب است و مخصوصا برای کالاهایی که امکان ضربه و ساییدگی در آن زیاد است، انتخاب مناسبی می باشد زیرا که انعطاف پذیری لازم را دارد.

از دلایل قابل توجه در مصرف لیبل شیشه ای بازار رقابتی شدید آن است ، به این علت که در طرح چاپی و اندازه لیبل شیشه ای هیچگونه مرزی وجود ندارد. چاپ لیبل ژله ای در حوزه چاپ به صورت شیت، به گونه ای کاملا اختصاصی از یک رنگ تا 5 رنگ می باشد. برش هایی که در چاپ انجام می شود در سه نوع نیم تیغ، دای کات و برش ساده می باشد. از انواع رنگ هایی که در چاپ لیبل شیشه ای معمولا از آن استفاده می شود، می توان به طلایی، سفید و نقره ای اشاره کرد. نام های دیگر لیبل شیشه ای،شفاف، ژله ای یا ترانسپرنت می باشد .سایز ها، برش و اشکال مورد استفاده در چاپ لیبل شیشه ای از 0.5 سانتی متر تا 100 سانتی متر می باشد.

چاپ لیبل پشت چسب دار

چاپ لیبل پشت چسب دار به روش افست در دو حالت رول و شیت انجام می گیرد و برچسب آن مجزا از چاپ افست صورت می گیرد. از انواع چاپ لیبل پشت چسب دار می توان به مربع، بیضی، دایره، مثلث و مستطیل و اشکال گوناگون دیگری به ویژه سایز محصول مورد نظرتان اشاره کرد. برش هایی که در این چاپ مورد استفاده قرار می دهیم، نیم تیغ و دای کات می باشد. از روکش هایی که در چاپ لیبل پشت چسب دار مورد استفاده قرار می گیرد می توان به سلفون مات، سلفون براق، یووی و مواردی از این دست اشاره کرد. خدماتی مانند نقره کوب، طلا کوب و قالب خاص در چاپ نیز ارائه می گردد.

ابعاد و سایزی که در چاپ استفاده می شود معمولا از یک سانتی متر تا 100 سانتی متر می باشد. لیبل پشت چسب دار در انواع  خرد شونده، شبرنگی،کاغذی، متال، پی وس سی و شیشه ای وجود دارد. لیبل پشت چسب دار از این جهت در بازار رقابتی پر طرفدار است که کاربردهای فراوانی در انواع کسب وکارهای موجود مانند صنایع غذایی، ظروف پلاستیکی وفلزی، برچسب و لیبل های تبلیغاتی، انواع بطری ها، آرایشی و بهداشتی، شوینده ها، محصولات و تجهیزات دیگر دارد. چاپ برچسب A4 و چاپ برچسب A5 دو دسته از چاپ هایی پر مصرف می باشد. البته قیمت چاپ لیبل A4 مورد پرسش فراوانی نسبت به A5 قرار می گیرد که می توانید با کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید.

چاپ لیبل سی دی(چاپ لیبل روی CD)

چاپ لیبل سی دی ( لیبل روی سی دی) به سه روش چاپ دیجیتال، چاپ سیلک اسکرین و چاپ افست انجام می گیرد. چاپ لیبل روی سی دی به صورت پرینتی یا دیجیتال در حالتی قابل انجام است که از پرینتر هایی که حاوی سی دی Try می باشند، استفاده گردد . در چاپ لیبل سی دی به صورت دیجیتال از بهترین دستگاه ها مانند کانون و اپسون با کیفیتی مطلوب بهره گیری می شود. در این چاپ اگر به دنبال کیفیتی بالاتر هستید، چاپ مستقیم دارای کیفیت بالاتری نسب به چاپ روی لیبل می  باشد.

اگر می خواهید چاپ شما به صورت رنگ هایی مجزا انجام گیرد، چاپ سیلک اسکرین بهترین پیشنهاد موجود می باشد از این جهت که از کیفیت قابل توجهی برخوردار است و این موضوع به دلیل ضخامت بیشتر رنگ می باشد.در چاپ لیبل روی سی دی به روش افست، چاپ توسط دستگاه به طور همزمان به صورت چهار رنگ انجام می شود. پتانسیل بالای اجرای ترام 0-100 ، روش چاپی چهار رنگ و همزمان انجام شدن آن ،مسبب کیفیت بالای کار خروجی درچاپ لیبل سی دی به روش چاپ افست می باشد.چاپ لیبل آچهار و چاپ لیبل آپنج دو ابعاد متفاوت در چاپ لیبل روی سی دی میباشند.