طراحی کاتالوگ

کاتالوگ صنعتی : در این سبک از طراحی، طراح کاتالوگ باید بتواند محصولات، خدمات و حتی محیط صنعتی را با توجه به نوع نیاز سازمان و مخاطبین ارائه دهد. انتقال پیام باید نه تنها تصویر محمور باشد بلکه باید با استفاده از عناوین جذاب، نوع فونت، اندازه و رنگ نیز کاربر پسند باشد.

کاتالوگ تبلیغاتی طراحان کاتالوگ تبلیغاتی این مجموعه با تجربیات چندین ساله مخاطبین هر نوع محصول شما را شناسایی و مورد ارزیابی قرار می دهند. ترکیب بندی در این سبک از طراحی کاتالوگ باید به صورت جذاب و منحصر به فرد باشد بلکه بتواند تاثیر خود را بر روی مخاطب نیز بگزارد. استفاده از رنگ های گرم و اصلی می تواند مفید باشد و همچنین استفاده از عناوین جذاب و تصاویر موجب جذب بهتر مخاطب می شود.

طراحی حرفه ای : با در دست داشتن افراد مجرب و آموزش دیده طراحی حرفه ای و قابل قبول در سطح بین المللی را برای شما به ارمغان می آوریم و این تنها یک شعار نیست و می توانید از نمونه کارهای مجموعه دیدن کنید. توضیحات : مدرن طرح افتخار طراحی یا چاپ یا عکاسی صنعتی یا طرح ها و عکس ها در شرف پیشنهاد به برنده های درج شده را در لوح ذرین خویش دارد.برخی از تصاویر درج شده در این صفحه به عنوان نمونه و پیشنهاد، طراحی حرفه ای و عکاسی شده است و لزوما با صاحب برند انعقاد قرار داد نشده است. کاتالوگ مدرن : در کوتاه ترین زمان، محصولات یا خدمات خود را به صورت مدرن به مخاطبین ارائه دهید. در شغل هایی که نیاز است محصولات یا خدمات خود را متفاوت و با روشی نوین ارائه دهید بهتر است از کاتالوگ مدرن استفاده نمایید. حرفه و شغل طراحی نما را در نظر بگیرید که ماهانه در حال نوآوری و بروز رسانی محصولات خود هستند، طراح کاتالوگ با توجه به پر اهمیت و خاص بودن شغل، طرح کاتالوگ را به شیوه ای خاص و برشی متفاوت ارائه می کند تا بتواند محصولات و خدمات را به واقیعت نزدیک تر کند.

کیفیت چاپ: طراحی در حد عالی تنها کافی نیست بلکه چاپ کاتالوگ نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.